Vier wijken in Groningen van het aardgas af
8 mei 2023 om 14:18
< 1 min lezen

Vier wijken in Groningen van het aardgas af

Paddepoel, Selwerd, Vinkhuizen en Kostverloren zijn door de gemeente Groningen aangewezen als de eerste wijken binnen de gemeente die aardgasvrij worden. Doel is dat dit vóór 2030 is gerealiseerd. Dit meldt de gemeente Groningen.

Veel woningen in deze vier wijken zijn gebouwd in de jaren zestig en zeventig en zijn vaak niet goed geïsoleerd. Veel huizen en flats staan er dicht bij elkaar. Een warmtenet werkt voor deze wijken goed. Het is een betrouwbaar systeem en de meest betaalbare keuze om van het aardgas af te stappen.

Informatieavond

woningeigenaren en huurders met vragen over de plannen organiseert de gemeente Groningen op dinsdag 16 mei 2023 (19.30-21.00 uur) een informatieavond. Deze bijeenkomst vindt plaats in het Kostverloren Kwartier aan de Jacob van Ruysdaelstraat 73 in Groningen. Belangstellenden kunnen zich hiervoor aanmelden.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Wat kost een huis bouwen?

    Gisteren om 13:07
    • Woningbouw

    Belofte van 100.000 nieuwe woningen ‘pure lucht’, zeggen partijen

    Gisteren om 10:42

Aankomende evenementen

28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant
19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant