132 flexwoningen in Bergschenhoek voor ontheemden en spoedzoekers
19 mei 2023 om 15:15
< 1 min lezen

132 flexwoningen in Bergschenhoek voor ontheemden en spoedzoekers

De gemeente Lansingerland realiseert samen met woningbouwcorporatie 3B Wonen 132 flexwoningen aan de Sporthoeklaan in Bergschenhoek. Deze woningen zijn bedoeld voor langdurige opvang voor 150 ontheemden uit Oekraïne en 78 inwoners die met spoed een woning zoeken. Dit meldt de gemeente Lansingerland.

De oplevering van de zes woonblokken gebeurt in fasen, zodat er zo snel mogelijk mensen kunnen gaan wonen. Naar verwachting kunnen de eerste bewoners aan het einde van het tweede kwartaal van 2023 de eerste flexwoningen betrekken.

In de fabriek gefabriceerd

De locatie aan de Sporthoeklaan wordt momenteel geschikt gemaakt voor het plaatsen van de woonblokken. De woningen worden in de fabriek gefabriceerd en daarna getransporteerd naar de Sporthoeklaan. Nadat de woonblokken zijn geplaatst, worden ze afgemonteerd. Daarna volgt het aansluiten van de nutsvoorzieningen, inrichting en uiteindelijke ingebruikname.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    IMF verwacht geen forse daling huizenprijzen zonder hypotheekrenteaftrek

    Vandaag om 11:07
    • Woningbouw

    Provincie Noord-Holland wil tempo in woningbouw: ‘Goed is goed genoeg

    15 oktober 2025 om 15:38

Aankomende evenementen

28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant
19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant