3 augustus 2012 om 14:15
< 1 min lezen

Praktijkschool voor bouwsector in oktober van start

ZOETERMEER – De eerste leergroepen van de Ketenacademie, een praktijkschool voor de bouwsector, starten in oktober. Dat meldt het platform Ketensamenwerking Woningbouw. De programma’s binnen de Ketenacademie hebben als doel om slimmer en beter samen te werken in de bouw.

Deze programma’s zijn gericht op houding en gedrag waarbij de eigen praktijk en de feitelijke werksituatie van de deelnemers leidend zijn en zijn ontwikkeld in samenwerking met vertegenwoordigers uit de gehele sector. Zo worden de programma’s verzorgd door TSM Business School en NCOI Opleidingsgroep.

De Ketenacademie werkt nauw samen met het Centre for Process Innovation in Building and Construction (CPI) van de TU Delft. Het CPI heeft onlangs ook een zogenoemde Ketenmonitor ontwikkeld.

© Nationale Bouwgids / Arend Jan Wonink

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Woningbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Woningbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht